У четверг закінчився 2-ий раунд Ukrainian E-Basketball League. Лідером ліги залишається команда EBC Dnipro. Не обішлось також і без негативних новин. Під час 2-го раунду команда Dneprodym залишила турнір через брак гравців. Таким чином в лізі залишається 6 команд, які прагнуть стати чемпіонами та називатися самою кращою командою в Україні.

Першу сходинку турнірної таблиці займає – EBC Dnipro. Перед початком другого раунда дніпряни зробили непогане підсилення в лиці італійського розігруючого українського похождення – Артемом Куліком (FabolousFabalo). З новим ПГ команда значно прибавила во всіх аспектах гри і впевннено вважається фаворитом турніру. Вот як прокоментував свій переход Артем до EBC Dnipro: “Дуже радий, що став частиною української PRO-AM команди. В нас є всі шанси перемогти в цьому чемпіонаті. Також в планах у нас – участь в європейських турнірах, де я з гордістю буду представляти синьо-голубі кольори Дніпра. Можливо нас помітять в довгих коридорах українського великого баскетболу та ми получимо довгожданні запрошення на FIBA Esports Open.”

Другу позицію займає найстабільніша команда чемпіонату – Ternopil Gaming. Другий тур для хлопців виявився дуже успішним. Вони покращили своє становище на дві позиції. Велика заслуга команди в лиці кращого дуо чемпіонату – hotnig30, DefezOnline та одного з кращих шарпшутерів ліги.

Lviv Boars посідають третю сходинку. Прикра поразка від аутсайдерів чемпіонату відкинула команду на позицію нижче. Наступний раунд покаже чи це була прикра випадковість чи ми станемо свідками регресу команди, яка показувала виской рівень гри на початку чемпіонату.

Четверту сходинку займає команда Budivelnyk Gaming. Команда, яка на початку турніру вважалась фаворитом української ліги. А зараз хлопці зіткнулись з неабиякими труднощами: постійні зміни в ростері команди, невдалі підписання інозмених вільних агентів. Уся надія тренерського штабу на навчальний курс по NBA 2K від самої масштабної контори в країні та топового гравця зібрної України.

П’яту сходнку займають постійні невдахи чемпіонату – Azov Wolves GC. Одна з найсильніших команд на бумазі, але на практиці все зовсім навпаки. Команда, яка постійно програє в клатчі та постійно змінює після цього ключових гравців. Навідь самі стійки, як топор гравці не витримують натиску від токсичних тіммейтів. Але є й позитивні новини. Вовкам вдалось підписати найрезультативнішого гравця команди Dneprodym, яка як дим розсіялась після 1-го раунду чемпіонату.

Замикає турнірну таблицю – Odessa Gaming. Команда значно змінилась після 1-го раунду. Менеджери клубу зробили важливе підписання німецького гравця xTAZ_2K. Чекаємо на повернення найперспектівнішого ПГ ком’юніті та на пермоги від команди.

За результатами 2-го раунду та персональної статистики ліги було обрано «Символічну п’ятірку» кращих гравців на кожній позиції. Коефіцієнт ефективності (EFF) — основний показник, за я ким відбирались гравці.

Кращі гравці 2-го раунду:
PG – FabolousFabalo (EBC Dnipro) EFF 176;
SG – hotnig30 (Ternopil Gaming) EFF 285;
SF – mod-23- (EBC Dnipro) EFF 150;
PF – wassup__0 (EBC Dnipro) EFF 182;
C – DefezOnline (Ternopil Gaming) EFF 316.

Персональна статистика 1-го раунду:

Кращий атакуючий гравець — FabolousFabalo (EBC Dnipro) 26.4 PPG;
Кращий гравець на підбираннях — originspace (Lviv Boars) 11.7 RPG;
Кращий за перехопленнями — mod-23-  (EBC Dnipro) 2.3 SPG;
Кращий за асістами — FabolousFabalo (EBC Dnipro) 12.6 APG;
Кращий за блок-шотами — originspace (Lviv Boars) 1.5 BPG;
Кращий снайпер — avdosflexsovich  (Azov Wolves) 72,22 3P%;
Найвищий процент попадання з гри — DefezOnline (Ternopil Gaming) 78.85 FG%