Вчора в рамках All-stars Games відбулась серія матчів між кращими українськими та іноземними гравцями Ukrainian E-Basketball League.

Гра-відкриття була дуже різноманітна на яскраві моменти, як у захисті так і обороні. Безліч неймовірних данків та божевільних блок-шотів. Але героєм цього матчу став Влад Галака (ebcDnipro3), який реалізував 9/13 3PT та набрав 29 очок. В результаті перемогу українців 71-65.

Другий матч пройшов за сценарієм команди «Світу», яка просто перекрила кисень атакуючим гравцям українців. Повна домінація у кожній чверті. Гравець матчу — Артем Кулік (FabalousFabalo) 27 PTS 10 AST 5/5 3PT. Рахунок матчу 55-71 на користь Team World.

Вирішальний матч серії був не менш напружений і тільки в 3 чверті українці почали відриватись в рахунку та змогли переломити хід гри. Одесити Олег Гусєв (OG-GhettoOdessa) та Олександр Колісниченко (psycho__od), які набрали на двох 45 очок та привели свою команду до впевненої перемоги. Рахунок 57-47 🇺🇦

Олег Гусєв (OG-GhettoOdessa) із команди Budivelnyk Gaming визнан All-Star Games MVP :trophy:

Олег продемонстрував високий рівень гри у нападі та особливо у захисті. Вітаємо Олега зі званням самого корисного гравця All-Star Games сезону 2020/21 :muscle: