• Копія гри NBA 2K21.
  • Активна підписка PS plus.
  • Створений персонаж (аватар) в режимі гри MyCareer.
  • Мінімальний рейтинг аватара — 80 OVR.
  • Капітан команди зобов’язаний надати доступ до зображення матчу через PlayStation Share Play.

Загальне:

• Змагання буде проводитись в режимі гри MyCareer.
  • Матчі між командами будуть відбуватися лише в режимі Pro-AM (private matchup).
  • Сезон буде йти за круговою системою.
  • Брати участь будуть 6 команд.
  • Розклад та точний час проведення матчів буде оголошено організаторами в Discord каналі.

Команди:

• Команда має складатися мінімум з п’яти (5) і максимум семи (7) Гравців.
  • PSN гравців не може змінюватися після початку турніру.
  • PSN можна використовувати будь-який, що не містить образливих\нецензурних слів.
  • Логотип команди не повинен бути нецензурного, екстремістського або еротичного змісту.

Ігрова форма:

• Домашній комплект ігрової форми має бути світлого (переважно білого або світло-сірих кольорів).
  • Виїздна форма може бути будь-яких кольорів (окрім білого та світло-сірих). Будьте креативними!

Оформлення ігрової арени:

• На арені мають бути назва вашої команди та лого Української Ліги Кібер (електронного) Баскетболу (буде надано організаторами Ліги).
  • Підлога має бути скрізь Wood, всі кольори дозволені. Будьте креативними!
  • Створіть власне лого для вашої команди. Не дозволяється використовувати логотипи команд НБА або колледжів.

Перебіг гри:

• Всі матчі проходять за правилами NBA 2K20 PRO-AM 5×5:

– гра в 4 періоди по 5 хвилин (за рівного рахунку — овертайм);

– середнє влучання 2 очка, кидок з-за дуги – 3 очка, влучання зі штрафного — 1 очко;

– час на атаку — 24 секунди.

• Всі матчі граються за розкладом, який буде оголошено після реєстрації команд.
  • Заборонено виходити з гри під час матчу.
  • Забороняється відміняти або переносити заплановані матчі.

Результати:

• Команда-переможець надсилає скріншот з результатами гри в спеціально створений канал в Discord не пізніше як за 15 хвилин після завершення матчу.
  • Якщо жодна з команд не надіслала скріншот з результатами гри і не було стріму гри, який би засвідчив результат, то обидві команди отримують технічну поразку з рахунком 0-20.

Заборонено:

• Використовувати бедж Hear Crusher будь-якого рівня (навіть бронзовий).
  • Флопати (навмисно падати на підлогу), висловлюючи цим неповагу до суперника.
  • Здійснювати кидок м’яча зі своєї половини арени 2 або більше разів поспіль при відставанні в 20 очок або більше.
  • Постійно вибігати в аут, затягувати час (тобто знаходитися на своїй половині поля з м’ячем без пресингу зі сторони суперника більше 8 секунд).
  • Будь-яким чином висловлювати неповагу до суперника під час спілкування в офіційних каналах Discord.
  • Будь-які прояви дискримінації (расова, релігійна, етнічна).
  • Використовувати будь-які сторонні програми або пристрої, які можуть надавати перевагу у грі способом, що не є завбаченим розробниками.

Непередачені ситуації:

• У випадку вильоту (disconnect) одного з учасників матчу з гри в першій чверті (1st quarter) до того моменту, як на годиннику залишилось 2 хвилини (тобто 3 хвилини гри ще не пройшло), матч переграється спочатку. Про це капітани команд мають повідомити в офіційному Discord каналі.
  • Якщо пройшло більше 3 хвилин, то гра продовжується, а Гравця замінює ігровий бот (AI).
  • У випадку якщо одна з команд має коричневу футболку та сірі штани (ігровий баг), гра відразу переграється. Для уникнення цієї проблеми рекомендується заходити на арену ProAM одночасно перед початком гри та відразу розпочинати пошук.
  • Якщо учасники команди хочуть залишити гру до її завершення (наприклад, ваша команда має +15 або -15 очок і ще потрібно дограти 2 хвилини останньої чверті), то хоча б один учасник кожної з команд має залишитися до кінця гри.
  • При технічному розриві матчу, якщо це сталося не по вині гравців:
  • матч розпочинається спочатку із збереженням результату до розриву;
  • володіння залишається за командою, яка була в атаці на момент розриву;
  • команди мають право дограти тількі при обопільній згоді. Якщо гравці не згодні переграти гру, то команді призначається поразка з рахунком 20-0.

Tiebreakers (команди з однаковою кількістю перемог та поразок):

• У випадку однакової кількості перемог та поразок (а отже і % перемог) у двох або більше команд перевіряються результати особистих зустрічей між цими командами — у кого більше перемог, та команда і посідає вище місце.
  • Якщо у команд лідерів нічийний результат по очним зустрічам, то рахується різниця забитих і пропущених очок в очних зустрічах. Команда з кращою різницею забитих\пропущених очок (Net rating) займає більш високу позицію у турнірній таблиці.