Вчора закінчився 1-ий раунд Ukrainian E-Basketball League. В чемпіонаті приймають участь 7 українських команд PRO-AM, які засновані на основі реальних клубів та сквади кращих гравців в NBA 2K. Кожна команда зіграла по одному матчу зі всіма командами турніру. Під час 1-го раунду постійно змінювався лідер турніру та ми спостерігали багато цікавих та напружених матчів. Новини гучних обмінів, підписання та звільнення гравців, робота менеджерських штабів – все це тільки під час одного раунду. Чекаємо ще більше напружених поєдинків та росту українського кібер баскетбольного ком’юніті.

Перше місце в турнірній таблиці впевнено займає EBC Dnipro, яка на протязі всього раунду продемонструвала високий рівень гри у захисті та у нападі. Також варто відмітити дуже потужні підсилення новими гравців, які гармонійно доповнюють склад команди. Чудова робота менеджерів команди.

Другу сходинку займає команда зі славетного міста Лева – Lviv Boars. «Кабани» за декілька днів змогли повністю зробити перебудову архітипів гравців, що позитивно вплинуло на результат команди. Кращій поінт гард ліги Любомир Димида (Born-B-Drunk) впевнено веде свою команду до перемоги у чемпіонаті.

Не змогла втриматись на вершині таблиці команда із Кам’янскького – Dneprodym. Хлопці дуже потужно розпочали чемпіонат і не мали поразок в чотирьох матчах поспіль. Завдяки комбінаційній грі у нападі та вдалій грі у захисті проти команд, чий напад побудований на класичному пік-н-ролі, «Дим» наносив поразки суперникам одна за одною. Але після від’їзду ментора та капітана команди на підвищення кваліфікації за кордон, сквад втратив свою хімію та уступив дві гри на прикінці раунду. Сподіваємось на повернення Dneprodym на переможні рейки.

Четверте місце займає команда-сюрприз — Ternopil Gaming. Хлопці зібрали сквад майже за пару днів до старту чемпіонату і одразу показали високий рівень гри. Доставили багато проблем лідерам чемпіонату та прикро поступились в деяких зустрічах.

П’яту та шосту сходнику займають команди Budivelnyk Gaming та Azov Wolves GC відповідно. Кияни вважались фаворитами на початку турніру, але зустрілись з деякими труднощами, які сподіваємось виправлять у наступному раунді. «Азовскькі Вовки» також мають високий потенціал, але бракує досвіду цій молодій команді.

Нажаль останнє місце в турнірній таблиці займає південні хлопці – Odessa Gaming. Необхідно попрацювати над грою у захисті та у нападі. Можливо керівництво клубу підсилиться новими гравцями у наступному раунду.


За результатами 1-го раунду та персональної статистики ліги було обрано «Символічну п’ятірку» кращих гравців на кожній позиції. Коефіцієнт ефективності (EFF) — основний показник, за я ким відбирались гравці.

Кращі гравці 1-го раунду:
PG – Born-B-Drunk (Lviv Boars) EFF 176;
SG – Andrey4ever14 (Dneprodym) EFF 130;
SF – mod23- (EBC Dnipro) EFF 86;
PF – OG-GhettoOdessa (Budivelnyk Gaming) EFF 92;
C – DefezOnline (Ternopil Gaming) EFF 190.

Персональна статистика 1-го раунду:

Кращий атакуючий гравець — hotnig30 (Ternopil Gaming) 25.7 PPG;
Кращий гравець на підбираннях — originspace (Lviv Boars) 12.4 RPG;
Кращий за перехопленнями — mod-23-  (EBC Dnipro) 3.8 SPG;
Кращий за асістами — hotnig30 (Ternopil Gaming) 11.7 APG;
Кращий за блок-шотами — DefezOnline (Ternopil Gaming) 1.7 BPG;
Кращий снайпер — mod-23-  (EBC Dnipro) 83,33 3P%;
Найвищий процент попадання з гри — flashsbor (Azov Wolves) 80.95 FG%