Ось і завершився останній раунд регулярного сезону української ліги з кібер баскетболу. 

Остання гра між командами Azov Wolves та Ternopil Gaming мала чітко дати відповідь на питання – яка команда вийде в плей-оф з другого місця. Перемога залишилися за вовками. 

Як і очікувалося, першу сходинку впевнено посідає команда EBC Dnipro (21-1), яка знову здобула перемоги в усіх матчах заключного раунду чемпіонату, хоча декілька з них виявилися значно більш напруженими ніж ми звикли очікувати від дніпрян. 

Другу сходинку займає команда Azov Wolves GC (12-10), яка впевнено завершила останній раунд, показуючи різноманіття в атакуючих діях та солідну гру в захисті. 

Третю сходинку посідає команда Lviv Boars (11-11), яка на останньому відрізку сезону хоча й здобула лише 2 перемоги, проте цього виявилося достатньо для гарантування собі більш високої позиції завдяки кращій різниці забитих та пропущених очок, ніж у наступних двох команд турнірної таблиці.  

Четверту сходинку і разом з тим останній квиток, що гарантує потрапляння в плей-оф, забирає команда Ternopil Gaming (11-11), яка попри поразки на завершальному етапі сезону змогла зібратися і показати свою найкращу гру у вирішальний момент, що дозволило досягнути мети. 

П’яту сходинку посіла команда Budivelnyk Gaming (11-11), здобувши 3 перемоги в останньому раунді, мала всі шанси на вихід до плей-оф з 3-го, або, за певних обставин, навіть з 2-го місця. Однак у вирішальній для себе грі чемпіонату проти Ternopil Gaming, незважаючи на впевнений початок, все ж не спромоглися здобути перемогу, а гірший показник забитих\пропущених очок остаточно вирішив долю цього протистояння за вихід до плей-оф. 

Останню сходинку посіла команда Odessa Gaming (2-20), матчів якої через певні проблеми зі складом команди ми на превеликий жаль в 4-му раунді чемпіонату так майже і не побачили.

Турнірна таблиця за підсумками регулярного чемпіонату

За результатами 4-го раунду та персональної статистики ліги було обрано «Символічну п’ятірку» кращих гравців на кожній позиції. Коефіцієнт ефективності (EFF) — основний показник, за я ким відбирались гравці.

Кращі гравці 4-го раунду:

PG – FabolousFabalo (EBC Dnipro) EFF 24;
SG – Andrey_4ever14 (Azov Wolves) EFF 10;
SF – mod-23- (EBC Dnipro) EFF 15;
PF – HiiamDUB (Ternopil Gaming) EFF 8;
C – volkway_azov (Azov Wolves) EFF 19.Персональна статистика 4-го раунду:

Кращий атакуючий гравець — FabolousFabalo (EBC Dnipro) 25.0 PPG;
Кращий гравець на підбираннях — DefezOnline (Ternopil Gaming) 11.3 RPG;
Кращий за перехопленнями — FabolousFabalo  (EBC Dnipro) 2.5 SPG;
Кращий за асістами — FabolousFabalo (EBC Dnipro) 13.0 APG;
Кращий за блок-шотами — OG-GhettoOdessa (Budivelnyk Gaming) 1.8 BPG;
Кращий снайпер — blaylockk  (Budivelnyk Gaming) 76.2 3P%;
Найвищий процент попадання з гри — volkway_azov (Azov Wolves) 88.6 FG%

Вітаємо команди EBC Dnipro, Azov Wolves GC, Lviv Boars та Ternopil Gaming з потрапланням до плей-оф! 

У півфіналі зійдуться наступні пари:

EBC Dnipro – Ternopil Gaming

Azov Wolves – Lviv Boars

Початок плей-оф вже 6 квітня.