Вчора закінчився 3-ий раунд української ліги з кібер баскетболу. Останній матч відбувся між принциповими суперниками – Lviv Boars та EBC Dnipro. Останні отримали впевнену перемогу та гарантували собі вихід до серії плей-офф.

EBC Dnipro (16-1) займає першу сходинку турнірної таблиці та гарантовано стають чемпіонами регулярного чемпіонату, навідь якщо програють всі наступні матчі турніру. Фаворит ліги має всі шанси стати чемпіоном України.

Другу сходнику займає команда – Azov Wolves GC (9-8), яка одержала 4 перемоги в третьому раунді та поступились лише лідеру чемпіонату. “Вовки” непогано додали у захисті і заслуженно посіли високе місце в лізі.

На третьому місці – Ternopil Gaming (9-8). Команда має однакову кількість перемог та поразок з командую, яка посідає другу сходинку. Але має меньше балів за пропущені та забиті очки. Порозка від “Вовків” та “Будівельника” зрушила Тернопіль з другого місця.

Схожу ситуацію має команда Lviv Boars (9-8), яка дуже сильно виступила в 3-ому раунді. “Кабани” мають всі шанси вийти в плей-офф з другої сходинки.

П’яте місце посідає київський Budivelnyk Gaming (8-9). Здається, після другого раунду, команда втратила командну хімію та віру в перемогу. Але дуже результативні матчі попереднього раунду знову повертають “Будівельників” до гонки за вихід в серію ігор на виліт.

Останнє місце посідає Odessa Gaming (2-15). Нажаль команда вже не має шансів на успіх в цьому сезоні. Слід зазначити, що хлопці дуже непогано проявили себе в цьому раунді та продемонстрували характер та волю до перемог. Віримо, що важливі перемоги для одеситів ще попереду.

Турнирна таблиця 3-го раунду.


За результатами 3-го раунду та персональної статистики ліги було обрано «Символічну п’ятірку» кращих гравців на кожній позиції. Коефіцієнт ефективності (EFF) — основний показник, за я ким відбирались гравці.

Кращі гравці 3-го раунду:
PG – FabolousFabalo (EBC Dnipro) EFF 294;
SG – Andrey_4ever14 (Azov Wolves) EFF 287;
SF – mod-23- (EBC Dnipro) EFF 232;
PF – avdosflexsovich (Azov Wolves) EFF 89;
C – ar2r23 (EBC Dnipro) EFF 362.

Персональна статистика 3-го раунду:

Кращий атакуючий гравець — hotnig30 (Ternopil Gaming) 25.0 PPG;
Кращий гравець на підбираннях — originspace (Lviv Boars) 11.7 RPG;
Кращий за перехопленнями — mod-23-  (EBC Dnipro) 3.7 SPG;
Кращий за асістами — FabolousFabalo (EBC Dnipro) 10.5 APG;
Кращий за блок-шотами — zimka_A (Lviv Boars) 2.0 BPG;
Кращий снайпер — avdosflexsovich  (Azov Wolves) 68,2 3P%;
Найвищий процент попадання з гри — ar2r23 (EBC Dnipro) 78.689 FG%